Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Политика

Прикарпатка, яка хотіла провести реформи у лісовій галузі, звільнена з керівної посади

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   15303
Прикарпатка, яка хотіла провести реформи у лісовій галузі, звільнена з керівної посади
Прикарпатку Христину Юшкевич звільнили з посади голови Державного агентства лісових ресурсів України: не пройшла випробувальний термін.


Христина Юшкевич (родом з Ямниці) з червня 2016 року тимчасово виконувала обов’язки голови Держлісагентства, 26 квітня цього року була призначена головою агентства з випробувальним терміном 1 місяць, пише КУРС.


Жінка обіцяла реформи в лісовій галузі, зокрема, відкриті і прозорі конкурси на керівні посади. Втім, конкурс на посаду голови управління лісового і мисливського господарства в Івано-Франківській області був скасований нацдержслужбою за численні порушення, його результати також оскаржуються в суді. 


У розпорядженні КУРСу є витяг з протоколу №35 засідання Кабінету міністрів України від 18 травня 2017 року, в кому йдеться про звільнення Христини Юшкевич.


 «Погодитися з пропозицією Мінагрополітики щодо звільнення Юшкевич Х. В. з посади голови державного агентства лісових ресурсів України як такої, що не пройшла випробування у зв`язку з встановленням невідповідності її займаній посаді, виявленій за результатами випробування. Прийняти розпорядження Кабінету міністрів України «Про звільнення Юшкевич Х. В. з посади голови Державного агентства лісових ресурсів України». Секретаріату Кабінету міністрів поінформувати Юшкевич Х.В. про її звільнення з посади», — йдеться в документі. Розпорядження про звільнення Христини Юшкевич було підписане прем’єр-міністром у понеділок, 22 травня, однак, на урядовому порталі ще не опубліковане. 


Читайте також: Суд відновив на посаді косівського прокурора, якого звільнили за дописи у соціальних мережах
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.