Сегодня: Суббота, 28 Марта 2020 года
Политика

Лідера "Океану Ельзи" підтримали б 12% українців на президентських виборах

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   14106
Лідера "Океану Ельзи" підтримали б 12% українців на президентських виборах
В Адміністрації президента України провели закрите соціологічне опитування, згідно якого на наступних президентських виборах Петро Порошенко отримав би 13,2 % відсотки голосів, Юлія Тимошенко - 12,9%, а лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук - 12,3% голосів виборців.


У березні соціологічні служби "Социс" і "Рейтинг" робили заміри президентських рейтингів, результати яких Гринів (народний депутат від ББП та радник президента - прим. ред.)  презентував під час однієї з нарад на Банковій, – йдеться у статті видання "Українська правда".


Четвертим та п'ятим у списку зазначені лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко та "Радикальної партії" Олег Ляшко – з приблизно однаковою підтримкою в 10%. У спину їм дихає один із лідерів "Опозиційного блоку" Юрій Бойко з близько 8% підтримки та лідер партії "За життя!" Вадим Рабінович з трохи більше 7%.


Одного з колишніх лідерів електоральної симпатії мера Львова і лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового в березні підтримували приблизно 6% тих, хто визначився з кандидатом і планує взяти участь у виборах.


Нагадаємо, що 30 травня в Івано-Франківську відбудеться концерт гурту "Океан Ельзи".
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.