Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Общество

Скільки людей проживає в Івано-Франківську. Найновіша статистика

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9295
Скільки людей проживає в Івано-Франківську. Найновіша статистика
До 355-річниці з дня заснування міста управління статистики підготувало найповніші дані про місто: кількість населення, демографія, інфраструктура, економічний розвиток, інвестування.


Зараз в обласному центрі, за оцінкою, проживає понад 233 тис. жителів або майже 17% чисельності наявного населення області. Населення міста є молодим, оскільки найбільшу його частку (35,5%) складають особи віком 20–39 років та 26,8% – вікова група 40–59 років. Останніми роками чисельність населення міста щорічно зростає на 2,5 тис. осіб.


Сьогодні Івано-Франківськ є одним з найбільш динамічних міст в Україні, яке активно розвивається як в економічній, так і соціальній сферах. Основу промислового комплексу міста складають підприємства переробної промисловості, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.


За 2016 рік промисловими підприємствами Івано-Франківська реалізовано продукції (товарів, послуг) на 10,4 млрд грн, що склало близько 30% загальнообласного обсягу.


Будівельні підприємства міста забезпечують 69% загальнообласних обсягів будівельних робіт. Одним із основних напрямків соціально-економічного розвитку міста є будівництво житла, завдяки чому нарощується житловий фонд, покращується зовнішній вигляд обласного центру. Чверть загальної площі житла, спорудженого в області у 2016 році, знаходиться у місті Івано-Франківську.


В середньому щорічно за останні 5 років приймалося в експлуатацію 3,7 тис. квартир загальною площею 279,8 тис. кв. м.


Інвесторами з 45 країн світу на кінець 2016 року вкладено в економіку міста 456,3 млн дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).


На підприємствах, в установах й організаціях міста зайнято майже 70 тис. осіб, що складає 35,6% середньооблікової чисельності штатних працівників, зайнятих в економіці області.


Скільки людей проживає в Івано-Франківську. Найновіша статистика
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.