Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Общество

У квітні субсидії українцям перерахують

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   8571
У квітні субсидії українцям перерахують

Через теплу весну у квітні субсидія на використання центрального і індивідуального опалення буде перерахована з урахуванням кількості днів опалювального періоду.


Про це інформують в Міністерстві соціальної політики України.


«Субсидії у квітні ніхто не скасовував. Якщо опалювальний період закінчився, до прикладу, 2 квітня – то норма газу, тепла або електрики, залежно від виду опалення, буде перерахована пропорційно кількості днів, а не за повний «опалювальний» місяць. Проте, громадяни, що мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використати, оскільки опалювальний період у нас зафіксовано до 30 квітня 2017 року», – заявляють в Мінсоцполітики.


З 1 травня до 30 вересня 2017 року допомога на оплату комунальних послуг буде надаватися і надалі, однак її розмір буде дещо меншим з об’єктивних причин – через відсутність оплати послуги теплопостачання.


Нагадаємо, що в Івано-Франківську опалювальний сезон завершився 1 квітня. Відповідне розпорядження підписав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. 
Читайте також: Гаряча вода в іванофранківців буде до Великодня

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.