Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Общество

Ужгородський "Водоканал" дав роз’яснення щодо вступлення в дію нових тарифів на воду

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   9737
Ужгородський "Водоканал" дав роз’яснення щодо вступлення в дію нових тарифів на воду

Роз’яснення щодо вступлення в дію нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з’явилося на сайті ужгородського "Водоканалу"."Шановні мешканці міста Ужгорода та району! Нагадуємо, що нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, які опубліковані на головній сторінці нашого сайту вступають в дію з дня наступного за днем публікації рішення НКЕРКП в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».


Нарахування за спожиті послуги за березень місяць та до дня вступлення нових тарифів, проводиться за діючими тарифами. На даний момент, вони становлять:

Для приватних будинків – 15,69 грн./м3 (водопостачання – 10,30 грн./м3 та водовідведення – 5,39 грн./м3);
Для багатоквартирних будинків – 16,67 грн./м3 (водопостачання – 10,93 грн./м3 та водовідведення – 5,74 грн./м3).Як інформував 0312.ua, 20 гривень за "кубик": з 1 квітня вода в Ужгороді дорожчає майже на 20%


Ужгородський "Водоканал" дав роз’яснення щодо вступлення в дію нових тарифів на воду


 
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.