Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Общество

Франківським студентам розповіли про секрети професійного успіху

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   11306
Франківським студентам розповіли про секрети професійного успіху
Сьогодні, 28 березня, в університеті ім. Короля Данила керівник ВО "Карпати" Дмитро Втерковський ділився секретами успіху зі студентами.


Зустріч відбулася в рамках проекту «Поради від працедавців: рецепти професійного успіху».


Це перша подібна лекція, де представники провідних вітчизняних та закордонних організацій розповідатимуть про ті особливості, навички та вміння, яких вони сподіваються від майбутніх працівників.


Дмитро Втерковський каже, що на підприємстві зараз працює близько 4000 працівників. 


"Успіх прийшов не відразу. Українські банки відмовлялися працювати з нами. Тому ми звернулися до приватних інвесторів. Зараз до нас вже звертаються із державних установ. Через теперішню ситуацію в країні безпечніше працювати з державними банками. Наприклад, з Укрексімбанком чи Ощадбанком", — розповідає він.


У 2017 році підприємство планує виробити продукції на 474 мільйони гривень.


"За минулий рік ми виплатили премій на 22 мільйони нашим працівникам. До Великодня плануємо також привітати співробітників додатковими грошима", — продовжує керівник ВО "Карпати".


Протягом 2016 року у бюджет міста державне підприємство перерхувало 80 мільйонів податків.


Він закликає студентів вивчати іноземні мови, адже це одна із найважливіших навичок для сучасних працівників в будь-якій галузі.


Дмитро Втерковський каже, що існує серйозна проблема з кадрами, бо молодь активно переїжджає в Європу. Новий працівник проходить навчання, яке триває 3 місяці. Багатьох людей, які пройшли підготовку вітчизняні та європейські виробники переманюють до себе.


Читайте також: Виробниче об’єднання «Карпати» відсудило право на земельну ділянку, на яку поклав око місцевий підприємець.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.