Сегодня: Вторник, 19 Ноября 2019 года
Общество

Продавці підсніжників розповідають, що це їхній шанс вижити. Відео

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10298
Продавці підсніжників розповідають, що це їхній шанс вижити. Відео
Щороку все більше людей схиляється до легкого заробітку шляхом продажу «червонокнижної» флори. При цьому, навіть, не вирощуючи його самостійно.


Продавці зникаючої флори торгують чи не на кожному кроці. Втім, побачивши відеокамери, вони вмить «згортають» товар.


Більшість із них порушує закон свідомо. Втім, кажуть, по-іншому в цій країні вижити важко.


Незаконний продаж первоцвітів взяла під контроль місцева патрульна поліція. Спільно з Муніципальною інспекцією. Втім, зізнаються поліціянти, покарати всіх їм не під силу. До того ж законодавство не дає можливості конфіскувати «квітучий» товар. Та й штраф за незаконну торгівлю квітами – незначний. Тому співробітники поліції закликають містян не бути байдужими до цієї проблеми. Та наголошують, поки є попит – буде й пропозиція.


Натомість патрульні пропонують іванофранківцям долучитися до розкриття злочинів проти природи. Та повідомляти у відділення поліції про факти незаконного продажу перших весняних квітів, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа".


Читайте також: Ані прогнати, ані конфіскувати: патрульні про незаконну торгівлю пролісками
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.