Сегодня: Вторник, 18 Февраля 2020 года
Общество

Школа, де вчився хлопець з інфекцією, працює зараз в звичайному режимі

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9471
Школа, де вчився хлопець з інфекцією, працює зараз в звичайному режимі
Журналістам сайту 0342.ua з власних джерел стало відомо, що раптово від інфекційного менінгіту помер дев'ятикласник Арсен, учень Івано-Франківської школи №19.


Однак за словами директора школи №19, станом на 20 березня остаточного діагнозу та підтвердження цій інфекції ще немає. 


За словами директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міськради Ігора Смаля, напередодні смерті Арсен був на тренуванні з боксу. "Людина, зрозуміло, на тренуванні розігрівається, і хлопець вийшов розхристаний на вулицю. Лікарі кажуть, що, можливо, це було стартом тієї інфекції, яка спалахнула в організмі. Вірус чи інфекція, як кажуть медики, був латентним, тобто таким, який "спить", чекаючи якихось незвичайних ситуацій", – зазначив Ігор Смаль, пише "Галка".


Потім хлопцеві стало зле: у соцмережах він писав своїм однокласникам, друзям, що у нього температура різко піднялася, йому погано. Ніч хлопець пробув у такому стані, і вранці, о 9:40, йому викликали швидку. Лікарі одразу помістили школяра в інфекційну обласну лікарню, а вже близько третьої години дня він помер.


"Взагалі дивує та швидкість, з якою дитина пішла з життя. Це був спортсмен, боксер, дуже фізично розвинений хлопець, і буквально за 12 годин він помер. Лікарі, на жаль, нічого не могли зробити", – розповів Ігор Смаль.


Наразі санепідемстанція провела всі необхідні заходи дезінфекції у школі хлопця. Сьогодні працівники санепідемстанції  беруть аналізи у першокласників і в однокласників померлого хлопця.


"Але хотілося б звернутися до батьків із проханням не панікувати. Якщо і підтвердиться наявність саме цієї інфекції, то вона неживуча і передається повітряно-крапельним шляхом. Треба мати дуже тісний контакт із носієм, щоб заразитися", – зазначає директор департаменту освіти.


Читайте також: Експерти заспокоїли, що спалах африканської чуми не несе загрози для прикарпатців
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.