Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Общество

Опублікувано відео будівництва заводу "Леоні" з висоти пташиного польоту

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10069
Опублікувано відео будівництва заводу "Леоні" з висоти пташиного польоту
За будівництво заводу Леоні, який є найбільшою інвестицією за 25 років, Коломия конкурувала з кількома містами Прикарпаття та Львівщини.


У Коломиї активно ведуться роботи по будівництву заводу "Леоні". Нагадаємо, у жовтні було урочисто закладено й освячено пам’ятну капсулу у фундамент майбутнього заводу. Це особлива подія для міста, пише "Дзеркало Коломиї".


За будівництво заводу Леоні, який є найбільшою інвестицією за 25 років, Коломия конкурувала з кількома містами Прикарпаття та Львівщини. Будівництво заводу "Леоні", який займатиметься виробництвом електричної проводки для автомобілів, планують завершити до червня 2017 року. Сума інвестицій складає близько 15 млн. євро.  У 2017 році планується набрати на роботу 800 людей, а до 2021 року – 8 000 осіб.


Керуватиме заводом львів’янин, економіст за фахом, Руслан Грем.  


"Дзеркало Коломиї" відзняли на дрон, як проходить будівництво заводу.


Читайте також:В Івано-Франківську область інвестують підприємці з 50 країн світу


На Прикарпатті збудують два заводи з виробництва будматеріалів
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.