Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Общество

Які недоліки електронної черги в дитячі садочки. Відео

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10415
Які недоліки електронної черги в дитячі садочки. Відео
Вдосконалити систему електронної черги дошкільнят в ДНЗ. Таке завдання міська влада окреслила для галузевого Департаменту. Онлайн-реєстрацію запроваджено 5 років тому. 


У такий спосіб, кажуть освітяни, зробили систему обліку прозорою. Та надали батькам можливість індивідуально стежити за рухом черги через Інтернет-мережу. Втім, в освітньому Департаменті кажуть, нині система потребує удосконалення.


Недоліком чинної електронної черги є й те, що до неї не внесені садки компенсуючого типу. Із санаторними групами. Відтак, міська влада не має можливості відслідковувати «чистоту» прийому дітей у ці дошкільні навчальні заклади.


Місцеві дитсадки утримуються за кошти з міського бюджету. Відтак, наголошують у мерії, пріоритет при прийомі дошкільнят повинен надаватися тим дітям, чиї батьки офіційно працюють і проживають в Івано-Франківську. І сплачують податки до міської казни, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа".


Читайте також: У дитячих садочках Івано-Франківська може залишитися минулорічна ціна на харчування


Матері Івано-Франківська зробили перевірку у шкільній їдальні (ВІДЕО, ФОТО)
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.