Сегодня: Среда, 29 Января 2020 года
Общество

Обережно. Нові "розводи" шахраїв з банківськими картками

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   10834
Обережно. Нові "розводи" шахраїв з банківськими картками
Українці почали отримувати підозрілі повідомлення про блокування їхньої банківської картки в "Ощадбанку".Про це повідомила журналістка Севгіль Мусаєва-Боровик, яка також отримала підозрілу смс-ку.


За її словами, шахраї надсилають повідомлення про те, нібито картка заблокована, а в кінці пишуть номер для того, щоб дізнатися деталі, - пише "24 канал".


"Припускаю, що люди передзвонюють, називають реквізити своєї картки, після чого відбувається покупка в інтернет-магазині", – написала вона.


Щоправда, журналістка одразу зуміла вивести шахраїв на чисту воду. Вона зателефонувала за вказаним номером і спитала, звідки вони мають її номер, адже вона вже давно не є клієнтом "Ощадбанку".


"Хлопець кинув слухавку і заблокував мій номер", – написала Мусаєва-Боровик.


Нагадаємо, Закарпатець "розвів" людей в Інтернеті: 9 потерпілих сплатили за неіснуюче взуття 12 тисяч.


Обережно. Нові "розводи" шахраїв з банківськими картками

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.