Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Общество

Російський письменник Прилєпін пішов воювати за бойовиків ДНР

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   9788
Російський письменник Прилєпін пішов воювати за бойовиків ДНР
Російський письменник Захар Прилєпін зайняв посаду заступника командира батальйону спецназу бойовиків ОРДО.


Про це повідомляє російська Комсомольська правда, передає УП.


Прилєпін займає посаду замполіта, у нього навіть є звання "майор армії "ДНР". На питання, чи буде він стріляти, Прилєпін відповів: "Я офіцер, звичайно доведеться стріляти".


"Цілком очевидно, що Донбас - це зона відповідальності не перед жителями Донбасу або України, а перед майбутнім Росії. Якщо нам тут вдасться чогось досягти, значить у нас вийде всюди, на будь-яких напрямках", - вважає Прилєпін.


За його словами, підрозділ бойовиків створено саме за його ініціативою. "Ми будемо прагнути до того, щоб на білому коні в'їхати в якесь сусіднє місто, яке було залишено в силу різних причин", - заявив він.


"Київ - кінцева мета. Приховувати не будемо. Київ - російське місто. Россійське українське місто. Наше діло маленьке. Нагорі вирішать", - сказав він.


"Але я думаю, що таких помилок, які були з Януковичем, бути не має. Вони прекрасно усвідомлюють, що посадити якогось умовного Сидорова, Тимошенко і Медведчука, про все з ним домовитися, а через навіть не чотири роки, а через місяць він зробить повне перезавантаження, і знову почнеться те ж саме. Я думаю, що у них (у Кремля) вистачить розуму такі речі більше не робити. Вся Україна - мета. Жодної іншої мети бути не може", - заявив ватажок бойовиків з російським громадянством.


Прилєпін заявив, що його підрозділ бойовиків складається з 90% людей, що мають досвід військових дій, "більшість - місцеві", але "в Росії з числа товаришів (з колишньої політичної і близькополітичною діяльності) просто черга стоїть".


Судячи з тексту, один з його підрозділів вже знаходиться в районі окупованого Комінтернова, неподалік Маріуполя.


Прилєпін близько 20 років тому служив в ОМОНі, в тому числі бував у відрядженнях в Чечні і Дагестані. З 2015 року він є радником ватажка бойовиків ОРДО Олександра Захарченка.


З 2016 Прилєпін веде авторську передачу на телеканалі "Царгород ТВ". Власник каналу - бізнесмен Костянтин Малофєєв - який в тому числі спонсорував бойовиків на Донбасі.


У вересні 2016 року українська делегація письменників - Софія Андрухович, Ірина Викірчак, Наталка Сняданко – відмовлялася від участі в фестивалі Конрада в Польщі через те, що туди був запрошений Прилєпін. У підсумку організатори фестивалю відкликали запрошення для Прилєпіна.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.