Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Общество

Відомий російський бойовик поскаржився на силу української армії та прогнозує серйозну кризу в Росії

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9146
Відомий російський бойовик поскаржився на силу української армії та прогнозує серйозну кризу в Росії
Сьогодні, 5 лютого, в мережі інтернет з'явилося інтерв'ю російського бойовика Ігоря Стрелкова, бойові загони якого розпочали війну на Донбасі в 2014 році. 


За словами російського найманця, зараз українська армія повністю відновилася та сформувала нові резерви, а також готується до остаточного вирішення питання з "ДНР" та "ЛНР".


За його оцінками, на Донбасі перебуває 90 тисяч українських військових, які готові атакувати в будь-який момент.


"Україна атакуватиме і відновить територіальну цілісність, а країни Заходу аплодуватимуть таким діям. Якщо Росія ж втрутиться, то це дозволить Києву просити військової допомоги в західних союзників" - каже він. 

Стрелков прогнозує серйозну фінансову кризу в РФ через санкції і відсутність структурних реформ в країні та закликає готуватися до складних часів.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.