Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Общество

Завтра у франківських школах розпочнеться карантин

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8499
Завтра у франківських школах розпочнеться карантин
З завтрашнього дня, 26 грудня, у школах Івано-Франківська запроваджують карантин. Листа з відповідною вимогою отримав департамент освіти від санепідемслужби.


Як повідомила кореспонденту 0342.ua  мама одного із школярів, їхній класний керівник телефонує до батьків та попереджає, що завтра уроків не буде. 


Нагадаємо, що ще у понеділок, 19 грудня, відвідуваність у школах становила 37%. Однак, незважаючи на це, міський голова Руслан Марцінків не вбачав необхідності запроваджувати карантинні заходи чи оголошувати початок канікул достроково.


Офіційно ж, канікули розпочнуться 30 грудня і за графіком повинні були тривати до 16 січня 2017 року. Проте, у зв'язку із запровадженим карантином, за попередньою інформацією, заняття у школах розпочнуться 10 січня 2017 року.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.