Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Общество

Португальське місто Брага стало новим містом-побратимом Івано-Франківська

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9451
Португальське місто Брага стало новим містом-побратимом Івано-Франківська
Івано-Франківськ поповнив список міст-побратимів. Відповідну угоду про співпрацю між Івано-Франківськом та Брагою (Португалія) 8 грудня підписали Президент Муніципалітету Рікардо Ріо та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.


Руслан Марцінків відбув з робочим візитом до Португалії та офіційно представив наше місто на «Українському тижні». Результатом візиту стало підписання угоди про партнерство.


Офіційна церемонія проходила у залі міської ратуші Браги в під час «Українського тижня». Рікардо Ріо наголосив, що їхнє місто підтримує тісну співпрацю з Україною. За його словами, підписання угоди про співпрацю дозволить не тільки збільшити кількість потенційних відвідувачів, але й створить сприятливі умови для тісної економічної співпраці. Політик запевнив, що Івано-Франківськ є дуже привабливим містом для залучення інвестицій.


Руслан Марцінків зазначив, що переговори про офіційний візит і майбутній меморандум йшлися вже давно. У цьому португальському місті значна українська діаспора, тому економічна і туристична співпраця вигідна обом сторонам. Також він підкреслив, що муніципалітет працює над розширенням географії міст-партнерів Івано-Франківська.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.