Сегодня: Среда, 21 Февраля 2018 года
Общество

У новому році українцям Міністерство відшкодує витрати на ліки від тиску, діабету та астми

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10462
У новому році українцям Міністерство відшкодує витрати на ліки від тиску, діабету та астми
Уряд заклав у бюджет на 2017 рік 500 млн гривень на реімбурсацію ліків для хворих на гіпертонію, діабет другого типу та астму. Окремо 150 млн гривень передбачено на програму створення центрів серцево-судинної хірургії в усіх регіонах України.


Над програмою працювали Міністерство охорони здоров'я, в.о. міністра охорони здоров'я доктор Уляна Супрун та Кабінет міністрів України на чолі з Прем'єром Володимиром Гройсманом, — 0342.ua.


Володимир Гройсман зазначив, що пріоритетним напрямом роботи в майбутньому році є закупівля спеціального ангіографічного обладнання для перевірки судин серця, яке значно зменшить кількість запущених серцевих хвороб в Україні.


(при копіюванні матеріалів покликання на 0342.ua у першому/другому абзаці обов'язкове)

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.