Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Общество

Клієтнів «Банку Михайлівський» попереджають про випадки телефонного шахрайства

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9951
Клієтнів «Банку Михайлівський» попереджають про випадки телефонного шахрайства
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб застерігає вкладників «Банку Михайлівський» та просить їх бути обачними. Справа в тому, що зафіксовані випадки, коли до вкладників телефонують зловмисники, представляються співробітниками Фонду гарантування та вимагають сплатити їм винагороду за сприяння у поверненні коштів із цього неплатоспроможного банку.


Фонд гарантування наголошує, що виплата гарантованої суми та задоволення вимог кредиторів будь-якого неплатоспроможного банку відбувається відповідно до чинного законодавства безкоштовно для вкладників. У жодному випадку працівники Фонду гарантування не звертаються до клієнтів таких банків  з пропозицію  щодо сприяння у вирішенні будь-яких питань за винагороду ― інформує 0342.ua з посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.


Якщо вам відомі такі факти, будь ласка, повідомляйте про них у правоохоронні органи.


Нагадаємо, що раніше Фонд гарантування  вже  звертався до клієнтів «Банку Михайлівський» з проханням бути обачними у виборі юристів та юридичних компаній, які обіцяють сприяння у швидкому поверненні коштів, наданих у позику ТОВ «ІРЦ» та ТОВ «КІЦ».
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.