Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Общество

Чому всі котельні працюють, а люди й досі мерзнуть? Навіть мер розгубився

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9535
Чому всі котельні працюють, а люди й досі мерзнуть? Навіть мер розгубився


Сьогодні, 25 жовтня, на щотижневій оперативній нараді у міського голови, мер разом з головними комунальниками міста намагалися з'ясувати, хто винен в тому, що у Франківську й досі лишилися будинки з холодними батареями.
На нараді доповідали представники ТОВ «СТЕК», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» та КП «МІУК» та відзвітували по факту виконаних робіт.
«За останній тиждень проведено колосальну роботу», — заявив Сергій Мельник, директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія».
За його словами, в їх відомстві знаходиться 15 чи 16 проблемних стояків, які тереба зварювати. Останні роботи було проведено на вул. Чорновола, 117 та 146-148. Звідти надходило найбільше скарг. 
Також представник СТЕК зазначив, що про всі заплановані роботи можна дізнатися з порталу муніципального оголошення 1580.if.ua.
Пан Мельник заявив, що тепло є у всіх будинках, за які відповідає СТЕК. Також він відмовився визнати, що на Сорохтея 16 та 16А були скарги щодо опалення.
Подібна заява викликала обурення в міського голови. За його словами, він особисто був за вказаною адресою, і люди підтвердили, що опалення їм не подали, лише розрили труби.
Директор КП «МІУК» Мирон Джус зазначив, що в них ще також не запущено 55 стояків, але пообіцяв, що несправності буде усунено до кінця тижня. На даний момент роботи виконуються по вул. Бандери, 62.
В нарадчій кімнаті вибухнуло бурхливе обговорення питання, яке ж підприємство, все ж таки. за що відповідає?[/url]
Деякі об`єкти Обслуговує Теплокомуненерго, а теплоносієм є СТЕК. В результаті цього й виникають спірні моменти. 
«СТЕК і Теплокомуненерго ніяк не вирішать, де чия труба, і хто має включати тепло людям!» — продовжив обурюватися Руслан Марцінків. — «Облгаз тиждень не може зробити людям газ, а вони меру скаржаться, а мер тут ні до чого!»    
Під кінець міський голова назвав власника Облгазу олігархом, який чхати хотів на людей.
Постає логічне питання: якщо комунальники і посадовці міста не можуть чітко розподілити між собою обов'язки, то [url=http://www.0342.ua/news/1406271]що робити в проблемних ситуаціях пересічним громадянам
?
Олена Шрубенко

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.