Сегодня: Пятница, 27 Апреля 2018 года
Общество

Тільки Дирів може "порішати" ремонт дороги", — Місько Батяр (ВІДЕО)

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10727
Тільки Дирів може "порішати" ремонт дороги", — Місько Батяр (ВІДЕО)
Франківский шоумен Місько Батяр звернувся до депутата Верховної Ради Анатолія Диріва, щоби він посприяв ремонту дороги у Долинському районі, яка веде до сіл Витвиця, Кальна, Липа, Розточи та інші населені пункти.


За його словами, цією дорогою щороку їздять екс-народні депутати, екс-міністр і ніхто не може її зробити. Однак вчора, у Долинському районі розпочали ремонт дороги Яворів — Якубів, що у селі Солуків. За інформацією, Юрія Зобніва, для цього, за сприяння Анатолія Диріва, з державного бюджету було виділено 997 600 грн, пише 0342.ua.


Відтак, Місько Батяр звернувся до народного обранця з проханням владнати цю ситуацію: "Пане Анатолію, якби Ви втерли їм всім носа і зробили б ще сюди дорогу, то вся родина за Вас буде молитися, попрошу священників усіх сіл, аби за вас молилися. Лише зробіть і цю дорогу".


[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/100010463261424/videos/319087705116669/&show_text=0&width=400]Людмила ЯРОШ

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.