Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Общество

Від сьогодні франківці можуть подавати анкети на розіграш лотереї Green Card

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9117
Від сьогодні франківці можуть подавати анкети на розіграш лотереї Green Card
Сьогодні, 4 жовтня, розпочалася реєстрація на участь у лотереї "Green Card" на 2018 рік. Заповнити анкети можна буде до 7 листопада.


Участь у лотереї може взяти кожен громадянин України, який має повну середню освіту, не має судимості, не порушував візово-еміграційні закони США та не має соціально-небезпечні захворювання. Окрім цього, найпершим правилом участі є те, що аплікант повинен бути уродженцем тієї країни, яка знаходиться у переліку країн-учасниць лотереї. Такий перелік щорічно визначається Державним департаментом США. Україна — у списку, інформує 0342.ua.


Слід наголосити, що на період розіграшу анкета заявника не повинна подаватися більше 1 разу. Адже дублювання анкети може призвести до дискваліфікації та виключення з участі у лотереї. Не рідко бувають випадки, що людина заповнює аплікаційну форму, а до участі у розіграші не допускається. А все тому, що в Івано-Франківську дуже часто свої послуги пропонують недобросовісні посередники, які раніше (рік, два чи три тому) допомагали клієнтам заповнювати анкети. Після чого, отримавши особисті дані особи, вже без її відома автоматично продовжують заповнювати анкети на розіграш кожного року. А не знаючи цього, людина, яка користувалася послугами таких посередників вирішує самостійно заповнити аплікаційну форму. І тут випливає дублювання анкети.


Ще одна підступність таких посередників у тому, що після заповнення анкети, вони не видають клієнту реєстраційний номер, за яким у разі виграшу людина звертається по імміграційну візу за програмою. Якщо людині все ж таки пощастило виграти Green Card, то взамін на такий номер з неї можуть вимагати кілька тисяч доларів.


Минулого року еміграційну візу виграло 5 тисяч українців. А отримали її всього лише близко 1250 осіб.


Є чимало правил, заборон та виключень при заповненні анкети. Детальніше про всі вам безкоштовно можуть розповісти у туристичному агентстві "Віза Плюс".#2254

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.