Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Общество

В Ужгороді на Собранецькій - витік газу

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   10998
В Ужгороді на Собранецькій - витік газу

Сьогодні в Ужгороді продовжується ремонт на ближчій до центру частині вулиці Собранецької, зокрема, міняють бордюри, фрезою планують знімати старе асфальтне покриття.


Працівники газової служби повідомили міськраду про ліквідацію витоку газу на вулиці Собранецькій, проводять заміну аварійної ділянки газогону.


Працівники комунального підприємства КШЕП готують до асфальтування вулицю 8 Березня. Також комунальники встановлюють дорожній знак на площі Народній, - інформує прес-служба міської ради.


Закінчують ремонтні роботи на внутрішньоквартальній території будинків №66-74 на вулиці Грушевського, біля будинків №3,5,7 на вулиці 8 Березня, Тлехаса,74-76 і викладення ФЕМ-плиткою тротуару на розі проспекту Свободи та вулиці Л. Толстого.


Продовжують капітальний ремонт вулиці Перемоги, оновлення внутрішньоквартальної території на Годинки,10, Легоцького, 38-74. Вночі або протягом ближчої доби планують знімати старий асфальт також на вулиці Закарпатській.


«УжАгромікс» сьогодні косить територію біля озера «Кірпічка».
Працівники підприємства «Закарпателектробуд» займаються освітленням у парку «Боздоський»: відновлюють лінії вуличного освітлення, міняють лампи.


Нагадаємо, В Ужгороді на 3 дні перекриють вулицю Шевченка.

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.