Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Общество

За послуги ЦНАПу франківці можуть розрахуватися банківською карткою

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10002
За послуги ЦНАПу франківці можуть розрахуватися банківською карткою
Починаючи із завтрашнього дня, 21 вересня, послуги надані в Івано-Франківському ЦНАПі можна буде оплатити банківською карткою. Платіжні термінали встановлені на робочих столах адміністраторів та державних реєстраторів.


Як повідомляють у ЦНАПі, скористатись терміналами можуть держателі карток міжнародних платіжних систем MasterCard, VISA, Простір, емітованих будь-яким банком світу. Комісія за проведення операції становитиме 3% від суми платежу, предає 0342.ua.


"Додатково повідомляємо, що з метою забезпечення конкуренції при оплаті за адміністративні та дозвільно-погоджувальні послуги у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська працює каса ПАТ «Ідея Банк» та встановлено термінал самообслуговування та банкомат КБ «Приватбанк»", — йдеться у повідомленні.


Також платіжні термінали встановлено у територіальних підрозділах ЦНАПу Івано-Франківська, зокрема, у ТП «Пасічна», що на вул. Галицька, 124-А та ТП «Бам», що на  вул. Мазепи, 185.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.