Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Общество

Закарпяття потребує лікарів

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   9088
Закарпяття потребує лікарів
Василь Скрип – начальник управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА, який, щоправда, уже написав заяву на звільнення, сьогодні в Ужгородському прес-клубі повідомив, що в області не вистачає медичних кадрів.


Хоча лікарів готує факультет Ужгородського національного університету, гостра потреба є в анестезіологах, лаборантах, сімейних лікарях. А у Берегівському районі нестача медиків особливо гостра – там, за словами Скрипа, бракує навіть чергових лікарів у приймальному відділені, гінекологів, фахівців УЗД, повідомляє 7dniv.info


Причинами такої ситуації Скрип назвав те, що закарпатці традиційно виїздять за кордон на заробітки, а останнім часом ще й молоді чоловіки так уникають мобілізації.


З приводу дефіциту кадрів область зверталася в МОЗ і просили випуск медфаку УжНУ 2016 року залишити на Закарпатті, інакше "буде велика біда".

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.