Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Общество

Франківців запрошують на безкоштовні курси ІТ-програмування

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9124
Франківців запрошують на безкоштовні курси ІТ-програмування

Фонд BrainBasket (організація заснована в 2014 році ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній) запрошує іванофранківців приєднатись до безкоштовного освітнього ІТ-проекту.


"Tehnology nation" — освітня програма, яка дозволяє усім бажаючим, незалежно від рівня підготовки, пройти безкоштовні курси з основ програмування від провідних технічних універсиетів світу за моделлю blended learning.


Навчання проводиться онлайн за курсом Гарвардського Університету, а також включає аудиторні заняття на базі бібліотек (в Івано-Франківську — дитяча обласна бібліотека).


Для реєстрації в проекті необхідно заповнити анкету на сайті www.brainbasket.org і після цього виконати отримане пробне завдання.


За детальнішою інформацією просимо звертатись за тел.: 095-222-00-52 (п. Дмитро).

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.