Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Общество

Франківські поліціянти працюватимуть у міських школах

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10791
Франківські поліціянти працюватимуть у міських школах
Івано-Франківська національна поліція спільно з департаментом освіти і науки Івано-Фракнівського міськвиконкому укладуть угоду про співпрацю на тлі проведення довготривалої програми "Шкільні офіцери поліції".


Нещодавно, з 9 по 12 серпня 49 патрульних поліцейських з Івано-Франківська, Львова, Києва та Одеси пройшли тренінгові навчання для роботи зі школярами. У цих містах заплановано провести експериментальну програму "Шкільні офіцери поліції". Поліціянти будуть проводити в закріплених за ними школах навчально-профілактичні заняття на теми «Поліція і громада», «Безпечна поведінка в автомобілі» та «Запобігання насильству над дітьми».
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.