Сегодня: Воскресенье, 23 Февраля 2020 года
Общество

Закарпатська митниця ДФС спрямувала до бюджету понад 1,6 млрд грн

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   11307
Закарпатська митниця ДФС спрямувала до бюджету понад 1,6 млрд грн
Протягом січня-липня поточного року Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету 1 млрд 625 млн грн митних платежів, що складає 107,8% виконання доведеного до митниці індикативу.


Водночас загальні обсяги перерахувань липня 2016 року є більшими відносно липня минулого року на 35,7%. Фактичні середньоденні перерахування в липні поточного року становили понад 13,7 млн грн. Варто зазначити, що найбільші 20 платників, здійснюючи в липні 2016 року зовнішньоекономічні операції в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС, сплатили 192,8 млн грн, що складає 64% здійснених перерахувань. У липні 2016 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшилися на 54,1% вартісні показники обсягу оподаткованого імпорту, вагові показники – на 5,2% та обсяги нарахованих митних платежів зросли на 41,9%. Крім того, позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок додаткових надходжень від коригування митної вартості на 3,8 млн грн, донарахувань за напрямом класифікації товарів – 0,14 млн грн, контролю за правильністю декларування країни походження товару – 0,03 млн грн.


ДФС у Закарпатській області


Як ми писали раніше, У Закарпатті податкові надходження перевищили 2,3 млрд грн
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.