Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Общество

З 1 серпня в Ужгороді підвищуються тарифи на воду

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   9984
З 1 серпня в Ужгороді підвищуються тарифи на воду
16 червня 2016 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на якому було попередньо затверджено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Водоканал м. Ужгорода».


Нові тарифи – 10,18 грн./куб.м води та 5,24 грн./куб.м стоків, разом – 15,42 грн./куб.м (приватний сектор), та тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,80 грн./куб.м води та 5,72 грн./куб.м стоків, разом – 16,52 грн./куб.м (багатоквартирні будинки).


Про це 0312.ua повідомили в адміністрації КП "Водоканал м.Ужгорода". 


"Рішення  опубліковане на сайті НКРЄ і буде розміщене там протягом 20 днів, тільки після того буде остаточно затверджене. Таким чином, підняття тарифів в Ужгороді можливе з 1 серпня", - зазначила начальник відділу роботи з пільговими категоріями населення Наталія Третякова.


Нагадуємо, до цього в Ужгороді діяв тариф 13,75 грн за кубик води.


Як інформував 0312.ua, Ужгородський "Водоканал" візьме у кредит 25 мільйонів євро


 


Нагадуємо, до цього в Ужгороді діяв тариф 13,75 грн за кубик води.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.