Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Общество

Прикарпатські енергетики досі ліквідовують наслідки наймасштабнішої стихії за 8 років

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9012
Прикарпатські енергетики досі ліквідовують наслідки наймасштабнішої стихії за 8 років
Вже третій день енергетики ліквідовують наслідки маштабного буревію, який вчинив масові вимкнення світла у області.


«Прикарпаттяобленерго» третій день ліквідовує наслідки масштабного хмаролому, який спричинив наймасовіші за останні 8 років вимкнення електропостачання у Івано-Франківській області.


Станом на сьогодні уже ліквідовано 992 пориви та встановлено 126 повалених опор. Загалом енергетиками виявлено 209 обривів ліній та падіння 29 опор на лініях 10 кВ та 1653 пориви та падіння 210 опор на лініях 0,4 кВ. Наразі, аварійні бригади обленерго продовжують відновлювальні роботи у Надвірнянському, Рожнятівському, Рогатинському та Калуському районах. Також паралельно працівниками енергокомпанії проводиться обхід ліній для виявлення нових пошкоджень.


Нагадаємо, що стихія, що бушувала на Прикарпатті 20-21 червня спричинила рекордні аварійні вимкнення електропостачання, знеструмивши повністю 81 населений пункт, 113 - частково.


«Ми зіштовхнулися з такими масштабними вимкненням електропостачання вперше за останні 8 років. Наші бригади три дні працюють у посиленому режимі від ранку до пізньої ночі, - розповідає технічний директор ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник. – Головна причина такої рекордної кількості поривів – падіння дерев та гілля на проводи, часто причиною цьому є саме невчасна обрізка господарями дерев поруч з лініями. На жаль, це той випадок, коли люди страждають від власної безвідповідальності».


Зазначимо, що для ліквідації аварій було задіяно 92 оперативно-виїзні бригади «Прикарпаттяобленерго». Для допомоги найбільш постраждалим районам залучаються енергетики з інших філій обленерго.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.