Сегодня: Пятница, 27 Апреля 2018 года
Общество

В Ужгороді супермаркети "Сільпо" працюватимуть на годину довше

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   11286
В Ужгороді супермаркети "Сільпо" працюватимуть на годину довше
Усі три магазини "Сільпо" в Ужгороді тепер принаймні рік зможуть працювати на годину довше – не до 22 години, а до 23-ї.


Це передбачає рішення, прийняте сьогодні на засіданні виконкому міськради Ужгорода. Обговорили також, що потрібно вивчити ситуацію з розвантаженням товару біля "Сільпо" на Швабській, щоб не було перешкод для руху транспорту. 
Це ж рішення також передбачає, що всю ніч, а відтак цілодобово, зможе працювати магазин із кафетерієм по вул. Минайській, 5А. Як зазначалося під час засідання, підприємець запевнив, що тут буде організовано 5 додаткових робочих місць. 
Традиційно рішення передбачає, що погодження переглянуть, якщо буде інформація контролюючих та правоохоронних органів про порушення законодавства, обґрунтованих скарг мешканців міста.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.