Сегодня: Вторник, 20 Марта 2018 года
Общество

У мікрорайоні Пасічна облаштують нову зелену зону

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   8462
У мікрорайоні Пасічна облаштують нову зелену зону
Вчора, 3 квітня, міський голова Руслан Марцінків долучився до освячення скверу на вул. Галицька – Витвицького.


Мешканці сусідніх дворів виступили категорично проти чергової багатоповерхівки і підготували електронну петицію з вимогою облаштувати територію для зони відпочинку. Коли клопотання набрало вирішальної кількості голосів задум громади стало можливим реалізувати, - інформує 0342.ua з посиланням на прес-службу МВК.


Тепер на місці чергової житлової забудови постане новий сквер у мікрорайоні Пасічна. Тут облаштують зелену зону з лавочками і пішохідними доріжками та згодом побудують храм. «Я завжди роблю те, у що вірю. Я вірив, що на цьому місці буде гарний сквер, храм. Разом відстояли ще одну ділянку для відпочинку. Переконаний, що не лише житловий сектор повинен активно розбудовуватись - його потрібно доповнювати і зеленими зонами, майданчиками, садками. Тому дякую всім за ініціативність та рішучу громадську позицію», - звернувся до мешканців Руслан Марцінків.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.