Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Общество

Завтра проведуть пробне тестування з української мови та літератури

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   8800
Завтра проведуть пробне тестування з української мови та літератури
Завтра, 2 квітня, відбудеться пробне тестування з української мови та літератури на базі чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська: гімназії №2, НВК «Школа-гімназія №3», ЗШ №17 та ЗШ №28.


Пробне тестування – це можливість детально ознайомитись із процедурою проведення ЗНО та виконати завдання максимально наближені до завдань, які будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.


Для участі у пробному ЗНО зареєструвалося близько тисячі випускників 11-х класів основної школи, коледжів, ліцеїв, професійно-технічних закладів, випускників минулих років. Звертаємо увагу на те, що пропуск учасників тестування здійснюється з 10.15 до 10.50 год.  за наявності наступних документів:

запрошення;  
паспорта (свідоцтва про народження);
квитанції про оплату.Особи, які запізнилися, до пукту тестування не допускаються. Вони мають  можливість у триденний термін отримати матеріали  у відповідального за пункт за умови наявності усіх необхідних документів.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.