Сегодня: Пятница, 27 Апреля 2018 года
Общество

Руслан Марцінків перевірив ремонт тротуарів у місті (ФОТО)

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11137
Руслан Марцінків перевірив ремонт тротуарів у місті (ФОТО)
Сьогодні, 22 лютого міський голова Руслан Марцінків разом з керівником департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлом Смушаком перевірили стан робіт із заміни тротуару на вул. Вовчинецький (зупинка «Крок»), Хоткевича та Миколайчука. На місці старого асфальтного покриття тут укладають бруківку, а також встановлюють нові бордюри.


Ремонт тротуарів розпочався у грудні і продовжився з лютого цього року. За словами Руслана Марцінківа, це вперше у міській практиці виконують такі роботи взимку. Проходять вони доволі успішно, відповідно до графіку. «І в центральній частині, і в мікрорайонах Івано-Франківська ми плануємо капітальний ремонт тротуарів. Наше завдання: підняти благоустрій міста до європейського зразка», - заявив міський голова.


Подекуди у комплект до бруківки мешканці отримають й нові каналізаційні люки, зупинки громадського транспорту (вул. Вовчинецька) та зелені насадження. На вул. Миколайчука поряд з пішохідною зоною укладають велодоріжки, які в кінцевому результаті пролягатимуть через усе місто і з’єднають мікрорайони «Каскад» і «Пасічна».


Михайло Смушак розповів, що нині триває ремонт тротуару на вул. Хоткевича (роботи закінчують до кінця тижня), Коновальця, Драгоманова, Миколайчука, Вовчинецькій, а на вул. Чорновола нова бруківка вже покладена. У планах на поточний рік – 17 вулиць загальною вартістю 7 млн. грн. До усіх підрядників міська влада висуває типові умови щодо якості, термінів виконання робіт, зовнішнього вигляду та гарантії мінімум на 3 роки.


Руслан Марцінків перевірив ремонт тротуарів у місті (ФОТО)
Руслан Марцінків перевірив ремонт тротуарів у місті (ФОТО)
Руслан Марцінків перевірив ремонт тротуарів у місті (ФОТО)
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.