Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Общество

В ІФНМУ запровадили оновлений формат дистанційної освіти

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9733
В ІФНМУ запровадили оновлений формат дистанційної освіти

На кафедрі оториноларингології, офтальмології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ розпочинається оновлений формат проекту «Дистанційне навчання».


Його мета – розробляти і ефективно реалізовувати принципи дистанційної освіти серед оториноларингологів, педіатрів та сімейних лікарів.
«Дистанційне навчання» – не є новим проектом, оскільки успішно впроваджується на базі ІФНМУ вже три роки. Процес зазвичай проходив у форматі телеконференції, під час якої відбувалися лекції, семінарські заняття, а наприкінці навчального циклу – здача практичних навичок безпосередньо в університеті.
Однак уже з нового року в ІФНМУ вперше в Україні стала доступною електронна дистанційна реєстрація, що суттєво спрощує увесь процес он-лайн навчання.
«На участь у першому етапі «Дистанційного навчання» уже є 160 заявок від лікарів з усієї України», – повідомив завідувач кафедри оториноларингології, офтальмології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ Василь Попович.
Особливістю підготовки цих навчальних курсів є сучасний стратегічний напрям на доказову медицину, тому працівники кафедри насамперед акумулюють знання з усього світу, зокрема аналізують протоколи лікування з різних країн, а також додають власний досвід.

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.