Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Общество

31-річний франківець терміново потребує донорів крові

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10898
31-річний франківець терміново потребує донорів крові
Батько сімейства хворий на гострий лейкоз, потрібна 2 група крові для переливання.


У спільноті krov.ua Донори Прикарпаття, розмістили допис, в якому вказано, що 31-річному Руслану Курташу потрібне термінове переливання крові, у зв’язку і з важким діагнозом – гострий лейкоз.


“Івано-Франківськ! Терміново, на п’ятницю (19.02), в крайньому – понеділок (22.02) потрібні донори! 2 група крові, резус не важливий.Тільки чоловіки, віком 25-40 років.


Руслану Курташу 31 рік. Діагноз – гострий лейкоз. Молодий чоловік і батько знаходиться в обласній лікарні в гематологічному відділенні. Після хіміотерапії різко впали тромбоцити.
Телефон дружини 097-829-49-19 (Богдана). Гаряча лінія DonorUA (067)208-03-03.”, – йдеться в дописі.


Крім того, в повідомленні розміщено інформацію про можливі протипоказання, які можуть зробити донорську кров непридатною до переливання.


“Протипоказання:
https://donor.ua/pages/5
https://donor.ua/pages/4
Як підготуватися до донації: https://donor.ua/pages/6. Якщо у вас інша група, але ви також готові бути донором, будь ласка, зареєструйтесь в нас на сайті: https://donor.ua/account/register. Всі актуальні прохання тут: https://donor.ua/recipients
Долучіться до донорського руху!”
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.