Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Общество

В Ужгороді у стихійних торгівців будуть конфісковувати товар

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   10233
В Ужгороді у стихійних торгівців будуть конфісковувати товар
Товар, яким в Ужгороді торгують у невстановлених місцях, із порушенням правил – будуть конфісковувати. Це обговорювали сьогодні під час засідання комісії з питань законності, Регламенту та депутатської етики.
Депутати запропонували представникам Національної поліції провести своїм працівникам додаткове навчання і відпрацювання практичних навичок у таких процедурах, а згодом запровадять спільні рейди за участю поліцейських, депутатів і працівників відділу муніципальної поліції для наведення ладу з вуличною торгівлею.
До цієї роботи залучать структури, де можна буде зберігати конфісковане, у належному за законом порядку звертатимуться по рішення суду.
Голова комісії Микола Сюсько та секретар Роман Богуславський відзначали, що подолати вуличну торгівлю лише попередженнями, накладанням адміністративних штрафів, регулярними змушуваннями покинути облюбовані продавцями території – украй складно. Потрібні більш дієві механізми і необхідно напрацьовувати практику їх застосування.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.