Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Общество

Стало відомо, як учні відпрацьовуватимуть довготривалі канікули

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11266
Стало відомо, як учні відпрацьовуватимуть довготривалі канікули
Сьогодні, 9 лютого, відбувається щотижнева оперативна наради у міського голови.


У суботу 20 лютого, суботу 5 березня та протягом трьох днів на весняних канікулах учні будуть вчитися. Про це повідомила головна освітянка Франківська Наталія Микула, - інформує 0342.ua.


Крім того, Микула зазначила, що при визначенні днів, коли учні будуть відпрацьовувати навчання, враховані всі санітарно-гігієнічні норми.


Також під час цих днів школярі зможуть користуватися громадським транспортом безкоштовно.


В той же час у міністерстві освіти рекомендують вчителям ущільнювати подачу матеріалів, давати щось на домашнє опрацювання та використовувати засоби дистанційного навчання.


«МОН звертає увагу керівників навчальних закладів на те, що навчальні заклади не повинні перевищувати тижневого гранично допустимого навчального навантаження на учнів, визначеного Державними санітарними правилами, та врахувати, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів, а навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах закінчується не пізніше 1 липня», - сказано у роз’ясненні.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.