Сегодня: Суббота, 04 Апреля 2020 года
Общество

Івано-франківців запрошують на американознавчу мультидисциплінарну конференцію

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11086
Івано-франківців запрошують на американознавчу мультидисциплінарну конференцію
З нагоди 25-ї річниці визнання Сполученими Штатами Америки незалежності України 12-13 квітня у ЛНУ ім. І.Франка відбудеться Третя американознавча мультидисциплінарна конференція на тему: «Чверть століття українсько-американської дружби: досвід гідний майбутнього».


До участі запрошуються франківські науковці та фахівці-практики, зацікавлені українсько-американською тематикою, - інформує 0342.ua


Метою конференції є комплексне і всебічне (пере)осмислення з мультидисциплінарної перспективи різних аспектів взаємовідносин між Україною і Сполученими Штатами Америки у політичній, економічній, правовій, безпековій, науково-освітній, медійній і культурній сферах упродовж останніх двадцяти п’яти років.


За результатами заходу буде опубліковано збірник матеріалів конференції. Найкращі публікації будуть вміщені у спеціальному випуску журналу «Агора»Інституту Кеннана у м. Києві. Кінцеві терміни прийняття доповідей 1 та 6 березня 2016 року. 


Участь у конференції та публікація матеріалів – безкоштовні.


Деталі за посиланням.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прикарпатцям у Сполучених Штатах Америки живеться (ВІДЕО)
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.