Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Общество

10-річний хлопчик з Прикарпаття із рідкісною формою енцефаліту потребує допомоги (ВІДЕО)

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10078
10-річний хлопчик з Прикарпаття із рідкісною формою енцефаліту потребує допомоги (ВІДЕО)
На Прикарпатті батьки вже рік борються за життя 10-річного Максима Пильнюка.


Минулої зими хлопчик раптово захворів. Медики діагностували важку рідкісну невиліковну недугу – енцефаліт Расмуссена – запалення головного мозку.


Дитину постійно судомить, вона не рухається та не розмовляє. Однак покращити його стан можливо. Допомогти обіцяють ізраїльські медики. Аби відвезти сина за кордон Пильнюкам потрібно 12 тисяч доларів. Знайти цю суму самотужки вони не можуть. Тому просять допомоги.


Зараз важка недуга прогресує. Місяць тому медики уточнили діагноз – енцефаліт Расмуссена. Таких хворих у світі одиниці.


“Він, на жаль, зробив невиправні зміни в головному мозку. Там, де мали бути тканини – рідина. Це навряд чи відновиться. Але шанси дитина має – в першу чергу для життя”, – каже завідувач реанімацією обласної дитячої клінічної лікарні Олег Курташ.


Епілепсія без закінчення постійно – 24 години. Кожні 2-3 години йому вводять наркоз, їжу вводять через зонд, без свідомості. Вона виліковується тільки методом хірургічного втручання. Більше ніяк. У нас в Україні таких операцій не роблять.


Батьки Максима, сподіваючись на диво, звернулися до іноземних лікарів. Оглянути хлопчика погодилися в Ізраїлі, в університетській клініці Хадасса. І хоча на поїздку туди Пильнюкам потрібно лише 12 тисяч доларів, ця сума їм не по кишені. Відколи син хворіє, батьки змушені були кинути роботу, з хати розпродали все, що могли.


“За цей час лікування ми витратили близько 700 тисяч гривень. Зараз продаємо будинок, живемо у батьків – бо потрібні гроші”, – каже батько Володимир Пильнюк.


Тепер батьки Максима просять небайдужих допомогти – хто чим може.


Реквізити для допомоги: Картка “Приватбанку” 4731 2171 0233 0691


Мама: Пильнюк Леся Богданівна Телефон: (097) 685-30-76
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.