Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Общество

Мер Марцінків про франківську ялинку: Це помилка та недопрацювання

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10864
Мер Марцінків про франківську ялинку: Це помилка та недопрацювання
Під час розгляду попереднійх доручень на оперативній нараді міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернув увагу головному комунальнику міста Михайлу Смушаку на вигляд міської ялинки.


“Ялинка у нас бідна. Ще вночі світиться гарно, а в день бідно. Треба піднатужитись за ці два дні щось зробити. Треба визнавати свої помилки. Це помлка – недопрацювання “, – сказав Марцінків.


Пан Смушак пообіцяв, що над ялинкою ще попрацюють.


Нагадаємо, цьогоріч після встановлення головної ялинки міста на Вічевому майдані іванофранківців обурила мала кількість іграшок на ній. У соцмережах люди розкритикували роботу комунальників та зазначали, що такої ялинки у місті не було ніколи.
www.0342.uaДжерело: gk-press.if.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.