Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Общество

Влада Івано-Франківська планує реконструювати міську Ратушу

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8746
Влада Івано-Франківська планує реконструювати міську Ратушу
Сьогодні, 17 грудня, виконком затвердив Програму розвитку туристичної галузі міста Івано-Франківськ на 2016-2020 роки.


Програма має на меті забезпечення реалізації в Івано-Франківську державної політики у сфері туризму, покращення іміджу на всеукраїнському й міжнародному ринках туристичних послуг міста, - інформує сайт 0342.ua з посиланням на ГК.


Згідно програми в Івано-Франківську планується створення інформаційно-туристичного центру, який розміщуватиметься в міській Ратуші.
За словами начальника управління економічного та інтеграційного розвитку міста Надії Кромкач, наступного року туристичний потенціал Івано-Франківська має зростиу 1,5 -2 рази.
Так, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що Ратуша в Івано-Франківську, це перлина міста і її потенціал потрібно використовувати. Тож дав доручення заступнику Олексію Кайді, провести огляд технічного приміщення Ратуші, адже вона має виглядати добре.


За словами Кайди, вчора працювала відповідна комісія, яка здійснила огляд Ратуші.


“Дана вказівка відповідним службам, щоб вони подали на розгляд виконкому проект реконструкції та збереження Ратуші”, – наголосив Кайда.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.