Сегодня: Суббота, 20 Января 2018 года
Общество

На Прикарпатті можуть побудувати завод на 5000 робочих місць

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   8463
На Прикарпатті можуть побудувати завод на 5000 робочих місць




Розглядається можливість будівництва на території області нового заводу на 5 тисяч робочих місць, повідомляють у департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації.


Плани щодо спорудження підприємства є у німецької компанії «LEONI», яка спеціалізується на виробництві кабельних систем для автомобільної промисловості. Це обговорювалося на зустрічах керівництва облдержадміністрації з дирекцією компанії в Україні, робочих нарадах за участю представників органів місцевого самоврядування, енергетичних компаній, управління Держземагентства.


«Вже було здійснено безпосередній виїзд на земельну ділянку та проговорюються конкретні робочі питання щодо підведення комунікацій та логістики розміщення заводу, - зазначає директор департаменту Дмитро Романюк. - Ми змогли переконати інвестора в тому, що Івано-Франківська область є значно привабливішою щодо будівництва на її території заводу, ніж сусідні області».


За словами Дмитра Романюка, інвестор обіцяє прийняти рішення до кінця року.




www.0342.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.