Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Общество

"Поліомієліт в Україні – це те саме, що ебола в Африці": медики обговорили питання вакцинації проти поліомієліту

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10201
"Поліомієліт в Україні – це те саме, що ебола в Африці": медики обговорили питання вакцинації проти поліомієліту
Сьогодні в Івано-Франківську відбувся захід на тему: «Вакцинація: чому це проблема в Україні», на якому обговорювалися питання, що стосуються аспектів проведення імунізації, зокрема, проти поліомієліту.


Журналісти цікавилися причинами, що спонукали до проведення в Україні вакцинації проти цієї недуги, її наслідками та запитували про якість вакцини, її виробників, побічні дії після щеплення, - пише 0342.ua.Медики зосередили увагу на тому, що поліомієліт – це невиліковна хвороба, яка належить до захворювань із надзвичайно швидким поширенням, і може спричинити надзвичайну ситуацію.


Поліомієліт в Україні – це те саме, що ебола в Африці


«Поліомієліт в Україні – це те саме, що ебола в Африці, – висловила переконання Марія Бойко. – Коли є спалах якоїсь хвороби, проти якого не винайдено дієвих засобів боротьби,  стандартна світова практика передбачає проведення вакцинації».


Як зазначалося, в Україні наразі триває процес вакцинації проти поліомієліту. При цьому використовується вакцина французького виробництва, яка має міжнародний сертифікат та термоідентифікацію.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завершився перший раунд додаткової імунізації від поліомієліту - більше половини дітей в Україні вакциновані


Упродовж другого туру в Івано-Франківській області вакциновано майже 50% від загальної кількості дітей, які підлягають імунізації. Однак, щоб виробився колективний імунітет від страшної хвороби, медики світу зазвичай рекомендують імунізувати 95% осіб. Тож лікарі Прикарпаття закликають зважити всі ризики та убезпечити дітей від проявів поліомієліту, зробивши вакцинацію. 

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.