Сегодня: Суббота, 20 Января 2018 года
Общество

В Івано-Франківську обговорюватимуть проблему вакцинації в Україні

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9973
В Івано-Франківську обговорюватимуть проблему вакцинації в Україні
Сьогодні, 8 грудня, о 14.00 годині, в приміщенні готелю «Станіславів», що по вул. Чорновола 7, відбудеться захід «Вакцинація: чому це проблема в Україні» на якій обговорюватимуться найнезручніші та найгостріші запитання про вакцинацію, що допоможе глибше зрозуміти поточну ситуацію щодо вакцинокерованих хвороб в Україні.


Двогодинна зустріч відбудеться у форматі вільного спілкування. Серед головних питань:

Навіщо робити щеплення, якщо можна перенести захворювання?
Чи є в Україні якісні вакцини? Як впевнитись у безпечності вакцин?
Де взяти безпечні вакцини?
Чому всі раптом згадали про поліомієліт?
Чи загрожує поліомієліт івано-франківцям?
Які переваги вакцин проти поліомієліту?
"Запитуйте про все, що залишається незрозумілим, видається підозрілим чи небезпечним", - закликають організатори.Відповіді на запитання даватимуть: Зоя Ціхонь – лікар-педіатр, доцент кафедри соціальної медицини Івано-Франківського Національного медичного університету, Галина Бенько – головний спеціаліст департаменту охорони здоров'я з дитячої імунології, Марія Бойко – головний спеціаліст департаменту охорони здоров'я з епідеміології, Євгенія Чурпіта – лікар-епідеміолог обласної дитячої клінічної лікарні, Володимир Мельничук – головний лікар Коломийського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.