Сегодня: Вторник, 17 Сентября 2019 года
Общество

Прикарпатець жорстоко вбив собаку, яка випадково забігла на його подвір'я

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9529
Прикарпатець жорстоко вбив собаку, яка випадково забігла на його подвір'я
60-річний пенсіонер палицею "лупцював" тваринку, поки та не померла.


Про це у спільноті "Благодійна організація "Дім Сірка" написала Людмила Рой.


"Вчора пролунав дзвінок..почуте просто призвело до ступора,від болі та злості поривало на шматки!!!!!!!!!!Мешканці Ямниці Ваш сусід УБИВЦЯ !!!ЖОРСТОКИЙ ВБИВЦЯ .ЦЕ НЕ ЛЮДИНА А ВИРОДОК ЯКИЙ МАЕ ПОНЕСТИ ПОКАРАННЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ВСЕ СТАЛОСЯ НА ОДНОМУ З ДВОРІВ С .ЯМНИЦЯ,СОБАЧКА ПОРОДИ ПЕКІНЕС З ДОМУ ЗАБІГЛА НА СУСІДСЬКЕ ПОДВІРЯ А ДОМА ЗАЛИШИЛА 5 -ро ще сліпих цуценят..


І тут іі догнав ,чоловік якому 60 років,власник подвіря..в руках у нього була товста палиця,перший удар зупинив маленьку і вона впала в конвульсіях від болю та він продовжував бити ..бити собака кричала не своіми голосами ніхто не допоміг...він місив іі в крові.мясі та болоті поки маленька тільце не покинуло життя,в страшних не вимовних муках..потім ця потвора взяла тещо залишилося від цього маленького створіння і жбурнув за паркан..........
У свое виправдання відповів що думав це "бродяжка"...
Пишемо це _а мороз по шкірі,сльози важко стримати..


Сьогодні власники собачки пишуть заяву..та нам потрібне будь яке сприяння щоб покарати цього вблюдка не тільки штрафом!!!!!!!!!!!!!!!", - йдеться у повідомленні.
www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.