Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Общество

В Івано-Франківську проходить навчальний курс «Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад»

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10260
В Івано-Франківську проходить навчальний курс «Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад»
8-9 жовтня представники ОМС, ОДА, РДА, наукових установ, громадських організацій та Офісу реформ Івано-Франківської області навчаються практичним аспектам децентралізації й формування спроможних громад у рамках виконання проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні».


Лекторами навчального курсу є відомі реформатори: Юрій Ганущак, Анатолій Ткачук, Андрій Гінкул, Ніна Наталенко та Андрій Худик.


За результатами серії тестувань учасники навчального курсу отримають сертифікати. Тематика навчальних модулів: «Загальні підходи побудови публічної влади. Європейський та український досвід», «Бюджетна децентралізація. Фінансові можливості для різних рівнів місцевого самоврядування», «Розвиток територій. Нові завдання та нові можливості», «Просторове планування та земельні ресурси територіальної громади.


Від ренти до доданої вартості», «Інструменти та фінансові ресурси для територіального розвитку», «Паспорт територіальної громади. Як і яку інформацію та як її використовувати для майбутнього громади», «Від консультацій та переговорів до договору про співпрацю та об’єднання територіальних громад», «Першочергові кроки у об’єднаних громадах. Документи та рішення», «Спілкування та порозуміння: робота з людьми.


Ефективні інструменти комунікацій для підготовки реформування територіальної громади», «Паспорт територіальної громади. Як і яку інформацію та як її використовувати для майбутнього громади». «Від консультацій та переговорів до договору про співпрацю та об’єднання територіальних громад».
www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.