Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Общество

Учні 4-х та 7-х класів навчаються без потрібних підручників

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10140
Учні 4-х та 7-х класів навчаються без потрібних підручників
До початку навчального року не всі учні загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська отримали підручники.


Учні 1-х класів забезпечені підручниками  на 96%, 2-х класів - на 99%, 5-х - на 98%, 6-х - на 99%. Причина дефіциту у збільшенні кількості учнів та змінах у фактичній мережі загальноосвітніх навчальних закладів на 2015/16 навчальний рік. Проте, впродовж вересня  між закладами міста та області відбуватиметься перерозподіл підручників.


З 1 вересня учні 4-х та 7-х класів розпочали навчання узагалі без нових підручників. Несвоєчасне забезпечення підручниками відповідно до нового Державного стандарту Міністерство освіти і науки України пояснює тим, що кошти на друк і розповсюдження цих книжок були знайдені тільки в серпні цього року. Розподіл коштів - 50% держбюджет, 50% місцевий бюджет.


Читайте також: Міносвіти: підручники для дітей будуть безоплатними


"Тому на сьогоднішній день учні 4-х і 7-х класів одержали підручники, які використовувались у навчальному процесі з 2004, 2007 року, а  вчителі керуються методичними рекомендаціями щодо викладання предметів у 2015/16 навчальному році", - розповідають освітяни.


За словами міністра освіти і науки Сергія Квіта, зараз видавці працюють над випуском нових підручників для учнів 4-х та 7–х класів, і незабаром вони мають з’явитися у всіх школах.


Читайте також: Відтепер усі франківські школярі будуть забезпечені підручниками
www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.