Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Общество

Кожен франківський школяр тепер зможе "доторкнутися до космосу"

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   25748
Кожен франківський школяр тепер зможе "доторкнутися до космосу"
Платформа «Тепле місто» запустила грантовий проект «Віртуальна реальність у бібліотеці». Відтак, в Івано-Франківську звичне навчання перейшло у 3-D-формат.


Втім, наголошують бібліотекарі, зациклюватися на новітніх технологіях школярам не варто. Аби за іграми та розвагами не забути про першочергову мету такого нововведення.


Про Всесвіт бібліотекар Наталя згадала не випадково. Адже саме його «наповнення» школярі вивчали на першому занятті.


Новітня забавка «спокусила» не лише дітей, а й дорослих. Втім, куди їм конкурувати із зацікавленою малечею. Адже здійснити свій перший політ у космос натерпілось кожному. Першокласниця Айкена теж поринула у віртуальну реальність. Втім, по-дорослому заявила, книгу їй не замінить жоден сучасний гаджет.


Віртуальна реальність – винахід ще 70-х років. Втім, нині вона лише набирає популярності, кажуть ІТ-фахівці. Та додають, сучасні діти «інноваційно підковані». А тому така форма пізнання наук може значно спростити процес навчання. Та зробити його цікавішим. Згодом З-D-уроки бібліотекарі планують зробити систематичними. Та залучити до них також старші класи. Між тим, наступна подорож у віртуальну реальність на школярів чекає наприкінці травня.


Детальніше — у сюжеті "ТРК Вежа".
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.