Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Общество

Чоловік, який увірвався в сесійну залу, отримав відповідь від енергетиків

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   17713
Чоловік, який увірвався в сесійну залу, отримав відповідь від енергетиків
Нагадаємо, вчора під засідання Івано-Франківської міської ради до трибуни вийшов чоловік, який проживає в Тисменицькому районі, і розповів про те, що його домівку можуть від'єднати від електроенергії за борги.


Фахівці АТ «Прикарпаттяобленерго» зреагували на проблемну ситуацію зі споживачем, який погрожував насильством у випадку вимкнення йому електропостачання через заборгованість.


Як повідомляють у прес-службі, споживач проживає разом з сім’єю у будинку матері-пенсіонерки. Станом на 1 травня родина дійсно має заборгованість за електропостачання у сумі 2475,61 грн. за березень-квітень 2017-го року. Однак, незважаючи на цю проблему, чоловік не звертався для її вирішення, ані до сільського голови, ані до АТ «Прикарпаттяобленерго». Тож 19 травня йому було вручено повідомлення про вимкнення електропостачання.


«Наша компанія з розумінням ставиться до складної ситуації в якій опинився споживач, — розповідає заступник комерційного директор АТ «Прикарпаттяобленерго» Василь Бойчук. — У нас для таких випадків розроблений механізм реструктуризації заборгованості. Потрібно тільки звернутися із відповідною заявою у Центр обслуговування клієнтів і наші фахівці допоможуть знайти оптимальний варіант для реструктуризації боргу».


У «Прикарпаттяобленерго» нагадують, що споживачі, які з різних обставин не мають можливості вчасно розрахуватися за електричну енергію, можуть укласти договір про реструктуризацію заборгованості і виплачувати борг частинами. Для цього треба:


1. Звернутися у Центр обслуговування клієнтів за місцем проживання.


2. Написати відповідну заяву.


3. Надати такі документи:


- Довідку про склад сім’ї;


- Довідку про доходи членів сім’ї;


- Акт обстеження житлових умов від сільської ради.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.