Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Общество

Франківці тепер можуть користуватися новим електронним сервісом

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   14314
Франківці тепер можуть користуватися новим електронним сервісом
Ширина дверей до будинкового під’їзду, висота бордюру чи наявність пандусу… Відтепер все це можна з’ясувати на спеціальних веб-порталах. Це — "Доступний Івано-Франківськ", "Голос гомади" та "3d тур міською Ратушею".


Їхні розробники кажуть, ці сайти створені для зручності людей з обмеженими можливостями. З їхньою допомогою кожен мешканець міста може спланувати свій маршрут. Відповідно до власних потреб. Загалом онлайн-програми відображатимуть понад 5 сотень об’єктів середмістя, пристосованих для людей з інвалідністю, йдеться у сюжеті "ТРК Вежа."


А ще сайт має голосову озвучку та версію для слабозорих. Перебуваючи на вулиці, людина може переглянути всі обєкти поблизу. І, навіть, в 3b-форматі. Оцінити доступність міста та поповнювати інтерактивну карту можуть всі іванофранківці. Пропозиції також можна надсилати на портал "Голос Громади", кажуть в мерії. Він покликаний налагодити діалог між представниками влади та мешканцями міста.


Наразі на порталі "доступного міста" відображено понад дві сотні об’єктів. Чимало заходів для людей з обмеженими можливостями в роботі, наголошують в комунальному Департаменті. В першу чергу, це стосується благоустрою дорожньої інфрастуктури.


До слова, такі інтерактивні портали вперше застосовуються в Україні. Івано-Франківськ —пілотне місто, де запроваджено програми онлайн-переписки з мешканцями міста.


Читайте також: Оглядовий майданчик на міській Ратуші доступний у 3-D форматі
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.