Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Общество

Чи безпечно вакцинувати дитину в Івано-Франківську. ВІДЕО

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   14371
Чи безпечно вакцинувати дитину в Івано-Франківську. ВІДЕО
279 хворих на кір дітей в області. Причиною спалаху епідемії, яку називають фахівці, є те, що батьки не вакцинують своїх дітей.


Саме про вакцинацію, та її актуальність сьогодні йшлося на обласній науково-практичній конференції «Вакцинація – шлях до здорового майбутнього». 


"Мета конференція — це превернення уваги населення до проблеми вакціинації, підняття престижу вакцинації і довіри населення до тих всіх проблем, які з нею пов'язані", — зазначає в.о. директора департаменту охорони здоров'я ОДА Ліліана Сабадаш.


95% — найвищий показник якості здоров'я дітей у світі, а в Україні цей показник складає 14%. Наразі прикарпатські лікарі кажуть, що область забезпечена достатьою кількістю вакцини від туберкульозу, дифтерії, гепатиту В, кору та краснухи. Окрім цього лікарі акцентують увагу на небезпеках та ризиках при невчасному вакцинуванню дітей.


Деталі — у сюжеті "ТРК Карпати".
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.